نیکو حوله

 

 

رنگریزی حوله (رنگرزی حوله)

 

رنگها تاثیرات بسیار قوی بر روی احساسات می گذارند. رنگهایی که برای مبلمان و اثاثیه یک اتاق انتخاب می شوند احساسات کلی این فضا را تحت تاثیر می گذارند. رنگ حوله هم از این قضیه مستثنی نیست و می تواند بر انرژی و احساس آرامش در حمام تاثیر بگذارد. همیشه انتخاب حوله های سفید و رنگی برای حمام وقت گیر است. برخی از افراد اصرار بر انتخاب حوله سفید برای حمام دارند و این در حالی است که نمی توان از حوله های رنگی چشم پوشی کرد. حوله های رنگی با رنگ خود می توانند فضای حمام را زنده نگه دارند و بدین وسیله می توان رنگین کمانی از رنگها را در حمام ایجاد کرد. استفاده از رنگ در کالاهای نساجی و تزئینی به دلیل زیبایی و تأثیر آن در روح انسان از زمان‌های خیلی قدیم معمول و متداول بوده‌است. پیشرفت‌های زیادی از دیرباز در کار رنگریزی حوله و تولید مواد رنگزا به وجود آمده‌است، به طوری که امروزه این صنعت با استفاده از جدیدترین فنون رنگرزی و به کارگیری انواع مختلف مواد رنگزا توانسته‌است مطلوب‌ترین کالاهای رنگرزی شده را در فام‌های متعدد به بازار عرضه نماید. رنگریزی یا صبّاغی  مهارتی ‌است که طی آن ماده رنگزا در درجه حرارت هدایت شده و زمان مشخص، داخل الیاف یا کالای منسوج (بافته شده) نفوذ کرده و آن را رنگ می‌کند.

یکی از معیارهای انتخاب حوله مناسب اینست که رنگ کالای رنگرزی شده به آسانی در اثر شستشو یا در برابر نور از بین نرود. علاوه براین، هنگام خرید حوله، نکات بسیار مهم دیگری مانند جنس، کیفیت، اندازه و دوام لازم است در نظر گرفته شود. کارخانه تولید حوله نیکو با به کارگیری ماشین آلات و تکنولوژی های نوین بافندگی، رنگرزی و همچنین همکاری با متخصصان و کارشناسان این صنعت، نظارت و مدیریت مستقیم، دقیق و همه جانبه در فرآیند تولید حوله، همواره در تلاش بوده است تا این نکات و معیارهای بسیار مهم را به شکلی دقیق، حرفه ای و متناسب با استاندارهای صنعت نساجی در تولیدی حوله اصفهان رعایت نماید و تاکنون در این زمینه موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است.

فاکتور مهم دیگری که برای خرید حوله به شمار می آید، مدل حوله‌ای است که استفاده می‌کنید. تولید حوله حمامی که یکی از انواع مدل تولیدات حوله نیکو بشمار می رود؛ حوله حمامی دم دسترین حوله‌ها برای استحمام و بسیار محبوب هستند. معمولاً آنها در میان اقشار کم‌ درآمد مثل دانشجویان طرفداران زیادی دارند. نوع رنگ و طیف قیمت متنوع (متناسب با جنس حوله) از دیگر دلایل محبوبیت حوله حمامی است.

حوله‌های تن‌پوش هم به‌سرعت و بعد از حمام استفاده می‌شوند. البته بسیاری از افراد، قبل از پوشیدن آن، تن خود را با حوله‌ی حمامی سریع آبگیری می‌کنند و برای ورود به خارج از حمام و خشک شدن کامل حوله‌ تن‌پوش می‌پوشند. جذاب و شیک بودن این حوله های شخصی ممکن است شما را به فکرخرید آن بیاندازد. طبق تحقیقات کسانی که از حوله تن ‌پوش استفاده می‌کنند دچار سرماخوردگی کمتری بعد از حمام می‌شوند. زیرا بدن آن‌ها به‌خوبی پوشانده شده و خشک می‌شود. حوله‌های تن‌پوش، به دلیل سایز بودن کاملاً  شخصی و انحصاری هستند و از دست افراد دیگر در امان هستند.  درحال حاضر مدل های جدید و زیبایی از حوله های تن پوش را می توانید در بازار بیابید. تولید حوله تن پوش،  یکی دیگر از انواع مدل تولیدات حوله نیکو است که برای انتخاب آن بهتر است عادت ها، شرایط محیطی و معیارهای خود را در نظر بگیرید و پس از آن دست به خرید بزنید. 

در کل، فاکتورهای مختلفی برای انتخاب انواع حوله وجود دارد ولی مساله ای که بیش از بقیه حائز اهمیت است، این است که انتخاب نوع حوله کاملاً به عادت های شخصی شما بستگی داردو حتماً قبل از اقدام به خرید، لازم است به شرایط زندگی خود فکر کنید.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
031-33690960 (مشاوره رایگان)